Trener Bayernu jest z góry przesądzony

  • Start Bayernu w tym sezonie jest bardzo zły. Koncentracja wszystkich sprzeczności wskazuje na głównego trenera: Nico Kovaca. Według wiadomości, Zawodnicy Koszulki Piłkarskie Bayernu są zmęczeni unikalnymi metodami treningowymi Kovaca. Wierzchołek i fani zdają się tracić z nim cierpliwość.

    Wache ma nadzieję, że gracz będzie jeździł przez 20 minut po każdej sesji treningowej. A język, którego on i fizyczny trener używają w komunikacji, to język chorwacki zamiast niemiecki. Gracze uważają, że jest to przejaw braku szacunku. napięta atmosfera plus zły wynik, Jakoś pozwól niektórym graczom wydostać się z Kovaca, Rozpocznij szkolenie samodzielnie.

    Natomiast Bayern Monachium przeżywa jeden z najgorszych startów w historii. Giganci Bundesligi wygrywali trzy kolejne mecze. Najbardziej śmiercionośny cios był wynikiem straty 0-3 do Mönchengladbach w domu. Dane pokazują: od 9 maja 2015 r. Koszulka Bayern Monachium nie przegrał meczu w domu. Po przejęciu Bayachi, Bayern Monachium, Obecnie zajmuje tylko szóste miejsce w klasyfikacji. Dortmund znajduje się 4 punkty od góry.