Najważniejszą rzeczą w Manchester City jest obrona

  • Po remisie z Liverpoolem Manchester City 6 zwycięstw i 2 remisy z różnicą bramek z bramką Chelsea, Koszulki Piłkarskie Liverpool, 20 punktów Zajmij czołowe miejsce w klasyfikacji Premier League. Po meczu Guardiola powiedziała, że była bardzo zadowolona z wyniku. I powiedział, że nie będzie winić Mahreza za wzięcie kary.

    Guardiola uważa, że gracze Manchester City spełnili swoje własne wymagania. “Mamy szansę, ale piłka nożna jest taka. Ważne jest, że przed meczem zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, Więc robimy to bardzo dobrze. Ponieważ zawsze jesteśmy młodymi zespołami, Zwłaszcza linia do przodu, Dla nas jest to wspaniała gra. ”

    Guardiola skupił się na linii obrony Manchesteru City. Powiedział: ” Koszulka Manchester City ma dobrą kontrolę nad pasem przeciwnika Trident w grze. Ze wszystkich aspektów, czy jest to rzut rożny czy rzut wolny, Są dla nas wysokie i silne. Ale obrona Manchesteru City ma się bardzo dobrze. Cztery osoby z linii obrony radziły sobie bardzo dobrze na swoich pozycjach. ”