Przegrana Liverpoolu z powodu zbrodni w koronie

  • Liverpool Lorenson powiedział: Uważa, że kariera Cariusa w Koszulki Piłkarskie Liverpoolu dobiegła końca. "Bardzo mi przykro z powodu Kariusa. Ponieważ po koszmarnym śnie, Musi mieć złamane serce. Jednak jego kariera w Liverpoolu dobiegła końca. Rzeczywistość Carriusa w tej grze jest zbyt zła. Po zakończeniu gry pochował się w strefie karnej. Ta scena jest naprawdę smutna. " Laurensen napisał.

    " Następnie kilka graczy Real Madryt wyszło na prowadzenie, by pocieszyć Carriusa. Potem minęło kilku członków sztabu szkoleniowego Liverpoolu. Znam to uczucie, Zwłaszcza, gdy przegrywasz decydujący finał, Możesz nawet poświęcić kilka minut na uporządkowanie swoich myśli. Następnie pomyśl o błędach, które popełniłeś. "

    " Wierzę, że po powrocie do szatni Inni gracze Koszulka Liverpool pocieszyli Cariusa. Chociaż z pewnością są rozczarowani. A Klopp z pewnością go przekona Z pewnością będzie wspierał Carriusa. Jednak komfort to komfort. Carrius musi to zrozumieć Jego siła nie jest wystarczająca dla Liverpoolu. Nie jest to zgodne ze standardami Liverpoolu. Jeśli chcesz wygrać mistrzostwa, Musisz mieć najlepszego bramkarza. Carrius nie jest takim talentem. Czy Liverpool może się spodziewać wzrostu Carriusa? Moja odpowiedź brzmi: nie. "