Özil odovzdáva narodeniny futbalového zväzu

  • Nemecká hviezda Özil Lacné Futbalove Dresy opustila národný tím už od Bol v napätí s Nemeckou futbalovou asociáciou. Nedávna interakcia medzi oboma stranami, Ale nechajte vonkajší svet vidieť nádej na zmierenie.

    Včera Ozil strávil svoje 30. narodeniny. Nemecká futbalová asociácia o sociálnych médiách, Všetci dali Özilovi narodeninové pozdravy. A s textom: "Happy birthday, champion!" A obaja majú samotného Özila. následne Özil získal snímku požehnania Nemeckej futbalovej asociácie na svojich osobných sociálnych médiách. A napísal: "Ďakujem, nemecký tím! Želám vám veľa šťastia zajtra. "

    Ruský tím v tomto letnom majstrovstvách sveta, nemecký tím mal zlý výsledok, tím bol mimo hru, V tejto dobe mnohí ľudia ukázali prst na Arsenal Özil. Odvtedy vydal Dres Arsenal Özil dlhý článok o sociálnych médiách. Oznámil stiahnutie národného tímu, A povedal, že nemecká futbalová asociácia má rasovú diskrimináciu. Vzťah medzi Nemeckou futbalovou asociáciou a Arsenalom Ozilom odvtedy klesol na bod mrazu. Táto interakcia bola tiež videná vonkajším svetom ako signál, že vzťah môže byť uľahčený.