Svetová pohár 4 dáta o boji odhaľujú odpoveď

  • Majstrovstvá sveta dosiahli štádium najvyšších štyroch hegemónov, Lacné Futbalove Dresy Anglicko bolo tiež umiestnené čoraz častejšie. Počas tejto doby veľké kluby tiež aktívne skúmajú talenty. hráč, ktorý vyniká na Majstrovstvách sveta, Po skončení Majstrovstiev sveta je tiež možné preniesť na obrov. Spurs strelil 11 gólov, Stal sa najagresívnejším tímom na Majstrovstvách sveta. Pochettino je tiež veľmi pyšný.

    Najdôležitejšie je, že Manchester City International je Anglicko č. 10 Sterling. Avšak výkon malého rýchleho ducha v Majstrovstvách sveta je naozaj veľmi všeobecný. Na konci piatej hry sa posiela iba jedna asistencia. Majú veľa šancí, ale nikdy skórovali. Tento bod sa tiež stal stredobodom pochybností ľudí. Ak to nebude fungovať v budúcnosti, Môže byť vystavený väčšiemu stresu.

    Ľudia vždy nazývali Sterling kráľ s pivom. Ale v hre Manchester City v minulej sezóne, Má niekoľko úžasných predstavení o Spasiteľovi, Preto vynikajúca príležitosť a lopta s jednou rukou nemôžu byť zlomené a prijaté fanúšikmi. Ale v zápase proti Švédsku v Anglicku vo štvrťfinále majstrovstiev sveta v Rusku, Vzácna ofenzívna príležitosť, Sterling vynechal šancu na dvojručný gól. To je naozaj príliš neefektívne. Pretože budúci Dres Anglicko bude hrať proti Chorvátsku, je to silnejšie. Takže ľudia sa obávajú, že Sterling bude aj naďalej ničí šance na propagáciu Anglicka.