Najsilnejšou hviezdou majstrovstiev sveta je Neymar

  • Toto kolo majstrovstiev sveta je populárne, Avšak, Lacné Futbalove Dresy Brazília sa držala na dôstojnosť obrov so stabilným víťazstvom 2-0. A vedúce túto Brazíliu, Je to superstar Neymar.

    V tejto hre Neymar hral dobre, Jeho prielom a prechod v prednej časti sú veľmi ostré. Flexibilita behu bez lopty predstavuje pre Mexiko veľkú hrozbu. Prvý loptu v Brazílii Plánoval ho Neymar a osobne skóroval. V tomto smere je Neymar ostrý a prierezový. Potom začala blikať a jemne sa pozrel na pätu. K Williamovi, Nakoniec použil ostrú jazdnú polohu, aby získal príležitosť na otvorenie dverí.

    Bol vybraný ako najlepší brazílsky Neymar, V skutočnosti nielen táto hra, Na tomto Majstrovstvách sveta, Brazílsky hráč Neymar je tiež najsilnejším hráčom: Od začiatku majstrovstiev sveta, Brazílsky hráč Neymar prispel najviac 23 výstrelov na majstrovstvách sveta. Medzi nimi je najviac 12 výstrelov v majstrovstvách sveta; Okrem toho Dres Brazília Neymar vytvorila 16 nebezpečných príležitostí pre spoluhráčov. Je to tiež najviac na Majstrovstvách sveta.