Ronaldov členok je trochu zranený

  • Kontroverzný krajský derby, Lacné Futbalove Dresy Real Madrid a Barcelona 2-2 potriasť rukami. Realitný tréner Zidane sa zúčastnil tlačovej konferencie po zápase. Ukázal, že Ronaldo bol skutočne zranený. Ale neviem, ako dlho bude trvať.

    Pre dnešnú hru, Zidane povedal: " Bol by som rád, keby tím vyhral hru. Národný derby je vždy horúci, Je to dobrá hra. Obaja sme v súťaži vyskúšali najlepšie. Všetci sme hrali hru na vysokej úrovni. Futbal je vždy najdôležitejšia vec. Dôležitejšie ako tie spory. "

    Ronaldo bol nahradený v strede. Jeho noha bola podozrivá, že utrpel zranenie. Vonkajší svet je tiež veľmi znepokojený Či zranenie členku ovplyvní Real Madrid Ronaldo v finále Ligy majstrov, Zidane odpovedal: " Teraz sa cíti naozaj zle. Myslím si však, že je to len malý problém, Práve bol zasiahnutý. Nebojte sa o finále Ligy majstrov. Nemôžem ti povedať, ako dlho bude mať Dres Real Madrid Ronaldo prímerie. Ale povedal mi, že si nemyslí, že to bude trvať dlho, Čo sa stane zajtra s Real Madridom? Real Madrid bude naďalej venovať pozornosť jeho zraneniam. V jeho členkoch je naozaj trochu opuch. Ale ako som povedal, zranenie nie je veľmi vážne. "